Rugalmas gyűjtősín
A Xiamen Apollo a rugalmas gyűjtősínek kutatás-fejlesztésére és gyártására specializálódott. Alaptermékeink közé tartozik a csupasz rézfonott huzal, az ón{1}}bevonatú rézfonott huzal, az ellenálláshegesztő rézfonott huzal és a rézfóliás diffúziós forrasztási rugalmas csatlakozás. Szervizhálózatunk lefedi a villamos energia, az új energiaipar, a vasúti tranzitrendszerek, az ipari berendezések gyártása és az adatközponti infrastruktúra területeit. A három alapvető versenyképességre, a magas vezetőképességre, az erős korrózióállóságra és a személyre szabott szolgáltatási képességekre támaszkodva továbbra is biztonságos, megbízható, hatékony és energiatakarékos elektromos csatlakozórendszer-megoldásokat kínálunk globális ügyfeleink számára.
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
A terméksorozat áttekintése
Cégünk a flexibilis gyűjtősínek kutatására, fejlesztésére és gyártására összpontosít, négy sorozatot lefedve:Csupasz rézfonott huzal, ón{0}}bevonatú rézfonott huzal, ellenálláshegesztő rézfonott huzal és rézfóliás diffúziós forrasztási rugalmas csatlakozás, amely több terület igényeit is kielégíti, mint például az energia, az új energia és az ipari berendezések. A Copper BusBars fő előnye a magas vezetőképesség, a korrózióállóság és a testre szabott szolgáltatások, amelyek megbízható elektromos csatlakozási megoldásokat kínálnak az ügyfeleknek.

Termék besorolása és jellemzői
1. Csupasz rézfonott huzal
1.1 Anyagelőnyök és jellemzők
Anyag: nagy-tisztaságúT2Y2 rézfólia (vezetőképesség nagyobb vagy egyenlő, mint 98%), felülete nikkelezett/ónozott, oxidáció- és korrózióálló.
Felépítés: több-rétegű rézfólia + ellenállás-diffúziós hegesztés, sorkapocslyuk precíziós bélyegzés (tűrés ±0,1 mm), M6-M12 csavarrögzítés.
Szigetelési módszer: opcionális hőre zsugorodó cső (125 fokos hőmérséklet-ellenállás) vagy szilikon hüvely (200 fokos hőállóság), jobban ellenáll a magas hőmérsékletnek és az öregedésnek, mint a hagyományos PVC.
1.2 Műszaki paraméterek
Keresztmetszet
1.2.1 A csatlakozó furat vezetőképessége:elfogadja az általános nikkelezési eljárást (nikkelréteg vastagsága 3 μm), a terminállyuk érintkezési ellenállását<0.05mΩ (industry standard 0.1mΩ), supports 400A continuous high current.
1.2.2 UL 2251-2024 tanúsítvány:megfelelt a terminálfurat sópermet tesztjén (96 óra korrózió nélkül), a szigetelőréteg követési ellenállási indexe CTI>600 (az FV-0 égésgátló fokozatot elérte).
1.2.3 Moduláris adaptáció:A kapocsnyílások távolsága kompatibilis az ISO 8536-2 szabvánnyal (±0,1 mm-es pontosság), támogatja a plug-and-play funkciót.

Generációs előnyök a hagyományos összetett csatlakozásokhoz képest (réz gyűjtősín/kábel)
| Forgatókönyv fájdalompontok | Kemény csatlakozási hibák | Rugalmas csatlakozósín megszakító érték |
| Vibrációs fáradtság (sejttágulás) | Merev réz gyűjtősín feszültségkoncentráció (élettartam<5 years) | 0,1 mm ultra-vékony rézfólia + rugalmas szerkezet (100 000 hajlítás törés nélkül) |
| Összeszerelés hatékonysága (kézi hegesztés) | Minden csatlakozás 2 percig tart (elő-hegesztés szükséges) | Sorkapocs furat + csavar közvetlen csatlakozás (egylyukú szerelvény 15 másodperc) |
| Téradaptáció (speciális -formájú elrendezés) | Hard busbar requires customized bending (mold fee >50,000) | Előre kialakított lágy csatlakozás + szabványos kapocsfurat (kompatibilis a jármű 90%-os platformjával) |
1.3 Gyártási folyamat
Piros rézfólia hasítás → ellenállás-diffúziós hegesztés → sorkapocs lyukasztás → galvanizálás → szigeteléskezelés → minőségellenőrzés → csomagolás és szállítás.
1.4 Alkalmazási forgatókönyvek
Új energia akkumulátorcsomag, UPS tápegység, tápkapcsolószekrény.
Forgatókönyv értéke: oldjon meg három nagy{0}}gyakoriságú meghibásodási forgatókönyvet
2. Ón-bevonatú rézfonott huzal
2.1 Anyagelőnyök és jellemzők
Anyag:0,1 mm-es ultra-finom oxigén-mentes rézhuzal fonott, ónozott felület (vastagság 5 μm vagy annál nagyobb), erős oxidációállóság és 20%-os vezetői stabilitás javulás.
Rugalmasság: 360 fokos hajlítás deformáció nélkül, jobb szeizmikus teljesítmény, mint a réz gyűjtősín.
Szigetelési mód: szilikon fröccsöntés (IP67 védelem) vagy fonott csőcsomagolás, összehasonlítva a PVC szigeteléssel, olajállóság, magas és alacsony hőmérsékleti ellenállás (-50 fok ~ 200 fok).
2.2 Műszaki paraméterek
Vezetékátmérő: 10-50 mm| Áramterhelhetőség: 100A-1500A| Ellenállás: 0,023 μΩ·m vagy annál kisebb
A nikkelezett -rézfólia/kemény gyűjtősín alapvető előnyeinek összehasonlítása
| Kudarc forgatókönyvek | Nikkelezett-rézfólia rugalmas csatlakozás | Ón-bevonatú fonott huzal rugalmas csatlakozás |
| Magas{0}}frekvenciás rezgés (motor vibrációja) | Fólia leválás (50 000 törés) | Fonott huzal kereszt-reteszelés (500 000-szer törött szálak nélkül) |
| Nedves és meleg korrózió (parti körülmények) | A nikkelréteg mikropórusos korróziója (72 óra sópermetben) | Az ónréteg sűrű védelme (192 óra sópermetben) |
| Magas áramhőmérséklet-emelkedés (3C gyorstöltés) | Érintkezési ellenállás 0,1 mΩ (hőmérséklet-emelkedés 8 fok) | Fonott szerkezet több{0}}kontaktus vezetőképesség (ellenállás 0,06 mΩ, hőmérsékletemelkedés 4 fok) |
Fonás sűrűsége:16 szál × 7 vezetékes szerkezet(Az OEM testreszabása üdvözlendő), a keresztmetszeti terület tűréshatára ±1%, az áramkapacitás 450 A/mm² (nemzeti szabvány 300 A/mm²), valamint a harmadik féltől származó hőmérsékletemelkedési tesztjelentés (CTP akkumulátorcsomag mérési adataival).
Ónozási tapadás:Az ASTM B577-2024 szabvány implementálva van, az ónréteg nem esik le a hámlási teszt során, és a mikroszkóp alatt látható interfész metallográfiai diagram is rendelkezésre áll.
Dinamikus kifáradás tanúsítása (ha szükséges):Sikeresen teljesíti az ISO 6469-3 (elektromos járművek biztonsága) vibrációs tesztet, és a fonott huzal törési aránya 500 000 ciklus után kevesebb, mint 0,5% (ipari átlag 2%).
2.3 Gyártási folyamat
Rézhuzalfonás → Bádogozás → Sorkapocs krimpelés → Szigetelő csomagolás → Sópermetezés → Késztermék ellenőrzése.
Alkalmazási forgatókönyvek

3. Ellenállás-hegesztő rézfonott huzal
3.1 Anyagelőnyök és jellemzők
Anyaga: nagy-tisztaságú rézfonott szalag (réztartalom 99,9% vagy annál nagyobb), szögletes vége (alumínium/réz anyag) hidegen{0}}sajtolt, alacsony érintkezési ellenállás.
Felépítés: Lapos kialakítás, telepítési helymegtakarítás, a hőleadás hatékonysága 30%-kal magasabb, mint a körhuzal.
Szigetelési módszer: dupla-rétegű hőre zsugorodó cső (UL V0 égésgátló fokozat) vagy epoxigyanta bevonat, kopásállóbb-és ívbiztosabb-, mint a hagyományos hüvelyek.
3.2 Műszaki paraméterek
Keresztmetszet
| A négyszögletes préselési eljárás előnyei | A hagyományos kerek fonott huzaltól eltérően a négyszögletes préselési eljárás a fonott huzalt téglalap keresztmetszetűvé lapítja-, 30%-50%-kal növeli az érintkezési felületet, 15%-20%-kal csökkenti a belső ellenállást, és jelentősen csökkenti a hőmérséklet-emelkedést nagyáramú forgatókönyvek esetén (például töltések, energiatárolás), elkerülve az öregedést vagy az energiatárolást. |
| A fonott szerkezet jellemzői | Több szál finom rézhuzalt szőnek egy hálóba, amelynek hajlítási sugara akár 5 mm. A berendezés rezgésével/deformációjával szabadon tágítható és összehúzható, elkerülve a kemény csatlakozások (pl. rézsín) feszültségkoncentráció miatti elszakadásának veszélyét (különösen alkalmas vibrációs környezetre, például járművekre és vasúti közlekedésre). |
| Előre gyártott terminálok | A réz/alumínium csatlakozók mindkét végén préselve vannak (az ón/nikkelezés opcionális), plug and play, nincs szükség helyszíni fúrásra és hegesztésre, és az egyetlen állomáson történő telepítési idő 70%-kal lerövidül (a hagyományos rézsínek testreszabásának és fúrásának folyamatához képest). |
| Anyagok és eljárások | A rézhuzal ónozott (nagyobb vagy egyenlő, mint 8 μm) vagy nikkelezett, a sópermetezési teszt meghaladja a 96 órát (az ipari szabvány csak 48 óra), ellenáll a nedvességnek, savnak és lúgos korróziónak, és a part menti/vegyipar élettartama több mint háromszorosára nő. |
| Rugalmas kialakítás | Támogatja a 0,1-3 mm vastagságú és 10-200 mm szélességű négyzet alakú specifikációkat. A sorkapcsok M4-M16 csavarfuratokkal szerelhetők fel, hogy alkalmazkodjanak a különböző áramokhoz (50A-5000A) és beépítési helyekhez. |
| Ipari adaptáció | dedikált megoldásokat kínál az olyan forgatókönyvekhez, mint az új energia (akkumulátor csatlakozás), az ipar (inverter lágy indítás) és az autók (motor/akkumulátor kapcsolat). Például az autóipari-minőségű termékeket a következő tanúsítja:IATF 16949. |
3.3 Gyártási folyamat
1. Anyagválasztás: φ0,03-0,1 mm oxigénmentes rézhuzal (tisztaság 99,95% vagy nagyobb
2. Huzalhúzás: több-menetes hideghúzás a célátmérőig (tűrés ±0,002 mm)
3. Szövés: 64-128 szál keresztszövés (szövési sűrűség 90% vagy annál nagyobb, osztásköz 3-5 mm)
4. Négyszögletes préselés: hidraulikus alakítás (vastagság 1-3 mm, oldalarány 3:1-5:1, tűrés ±0,1 mm)
5. Ellenállásos hegesztés: nagy-frekvenciás hegesztés (áram 8-15 kA, idő 0,1-0,3 s, hegesztési pontok száma 5 pont/cm vagy annál nagyobb)
6. Formázás: elő-hajlítás (hajlítási sugár 5-10 mm, szög ±2 fok)
7. Detektálás: folytonossági teszt (ellenállás<0.03mΩ) + appearance (no broken wire, uniform indentation)
▶ Magszabályozás: préselt négyzet alakú szerkezeti sűrűség (8,9 g/cm³ vagy annál nagyobb), hegesztési szilárdság (az alapanyag 85%-a vagy annál nagyobb), szigeteléskezelés (szilikon/üvegszál burkolat vastagsága 0,2-0,5 mm)
(Jegyzet:ISO 9001/TS 16949 vezérlés az egész folyamat során, 100%-os első darab ellenőrzés + mintavételi hiba észlelése, gyártási ciklus Kevesebb, mint 72 óra)

3.4 Alkalmazási forgatókönyvek
3.3.1 Új energiahordozó járművek/akkumulátorok:Oldja meg a vibrációt, a hőtágulást és a helyproblémákat, az ultra{0}}finom rézhuzal + préselt négyzet alakú szerkezet 3%-os tágulást nyel el, ellenállás<0.03mΩ, pre-forming saves 40% space; core advantages: IATF 16949, CTP/CTC adaptation, customized insulation sheath.
3.3.2 Vasúti tranzit/vontatás:Megbirkózik a nagy-frekvenciás rezgéssel (10- 50Hz) és nagy áramerősséggel (1000 A+), 100 000 hajlítási élettartammal (30 000-szer kerek vezetéknél), lapos hőelvezetéssel ↑50% (-40 fok ~ 125 fok), anti-EMI árnyékoló réteg; fő előnyei: EN 45545 tűzálló, légi terminálok, rezgésvizsgálati jelentés.
3.3.3 Ipari berendezés/inverter:Alkalmazható a szűk helyhez és a dinamikus deformációhoz, 1-3 mm-es ultravékony kialakítás, alacsony induktivitás<10nH/cm, 5mm bending radius; core advantages: silver plating process (high frequency), RoHS, precision mold opening (±0.1mm).
3.3.4 Energiatároló/töltő halom:Ellenáll a hőciklusoknak (-40 fok ~ 85 fok) és a nagy áramütéseknek, áramterhelhetősége 25%-kal nagyobb, mint a körhuzal, sópermet 1000 órán keresztül, ±2 mm-es teleszkópos kilazulásgátló; fő előnyei: UL/CE, IP65 burkolat, integrált feszültségterminál.
3.3.5 Orvosi/repülési:Megfelel alacsony EMI-nek, könnyű és extrém környezetben, az árnyékolás 50 dB-lel csökkenti az interferenciát (MRI), 40%-kal könnyebb, mint a réz gyűjtősín (UAV), FV-0 égésgátló (repülés); alapvető előnyök: katonai szabvány szerinti tanúsítás (GJB 1217), kis tételes testreszabás (50 db vagy több).
4. Rézfólia diffúziós forrasztási rugalmas csatlakozás
4.1 Anyagelőnyök és jellemzők
Anyaga: 0,05{1}}0,2 mm ultravékony elektrolitikus rézfólia, rugalmas, laminált hegesztés utáni holtszög nélkül, egyenletes áramelosztással.
Könnyű súly: A vastagság csak 1/3-a a réz gyűjtősínnek, és a tömeg 60%-kal csökken azonos áramterhelhetőség mellett.
4.2 Műszaki paraméterek
Rétegek száma: testreszabható|Áramterhelhetőség: 300A-5000A|Ellenállás: kisebb vagy egyenlő, mint 0,021 μΩ·m
| Jellemzők | Műszaki paraméterek | Beszerzési érték (forgatókönyv-megfelelés) |
| T2 réztisztaság | 99.9%+ (National Standard>99.85%) |
1. Akár 0,0175Ω·mm²/m (40%-kal alacsonyabb, mint a sárgaréz) ellenállása, az új energiájú járművek hőmérséklet-emelkedése 12 fokkal csökken a gyorstöltés során 2. A nyersanyagokat az IATF 16949 tanúsítja |
| Ultra{0}}vékony fóliavastagság | 0,05-0,3 mm (opcionális) |
1. 0.1mm-es fóliavastagság: a rugalmas hajlítási sugár mindössze 3 mm, alkalmas akkumulátoros CTP/CTC kompakt térhez (a hagyományos réz gyűjtősínek 15 mm-es hajlítást igényelnek) 2. Energiatároló hőtágulási abszorpció: az egyetlen fólia rugalmassága eléri a 3%-ot, és a több-rétegű halmozásgátló-tágulási képesség 5-szörösére nő |
| Gabonafinomítási folyamat | Átlagos gabona<50μm | A kifáradásgátló élettartam meghaladja a 100 000-szeresét (50 000-szer a hagyományos rézfólia esetében), és a meghibásodási arány 92%-kal csökken a vasúti szállítás vibrációs környezetében. |
4.3 Gyártási folyamat
Rézfólia hasítás → lézerhegesztés → felület passziválása → szigetelő bevonat → röntgenhiba-észlelés → elektromos teljesítményteszt.

4.4 Alkalmazási forgatókönyvek
Elektromos járművek elektromos hajtásrendszere, precíziós műszerek, repülőgép-technika.
| Forgatókönyv | Fájdalompont | A rézfólia előnye (0,05-0,1 mm) | Beszerzési pont |
| Új energetikai jármű | Az akkumulátor tágulása/rezgése | Elnyeli 5% deformációt, ellenállás 0,015 mΩ, 30% helyet takarít meg | IATF tanúsítvány, FPC 150 fokig ellenáll |
| Energiatároló folyadékhűtés | Nagy áram/meleg és hideg ciklus | Az áram terhelhetősége 40%-kal nőtt (200mm²→1200A), sópermet 1500h | IP67 burkolat, integrált hőmérséklet-érzékelő |
| Ipari inverter | Nagy{0}}frekvenciavesztés/tér | A nagy-frekvenciás ellenállás 30%-kal csökkent, vastagsága 1-2 mm, az EMI 40 dB-lel csökkentve | Ezüstözési eljárás, hajlítás ±0,05 mm |
| Orvosi MRI | EMI/könnyű | Az árnyékolás 60 dB-lel csökkent, a súly rézrúd 1/3, az epoxi korróziógátló - | Biokompatibilis, hajlítható 2mm |
Termelésünk erőssége
1. Csoporterőbázis
Két fő üzletág nagyszabású-működése
Új energiaterület: 120 milliós éves bevétel (beleértve a gyárat is), olyan vezető ügyfelek kiszolgálása, mint a CATL és a BYD
Alacsony-feszültségű elektromos mező: 80 milliós éves bevétel (beleértve a gyárat is), lefedi az ABB és a Schneider ellátási láncát
Csoporttámogatás: 7 nagyobb műhely (bélyegző/hegesztő/öntőforma/CNC/hidegfejezés/galvanizálás/automatizálás), 200%-os gyártókapacitás-rugalmassággal
30 éves technikai gének
Atörzscsapat a "Xiamen Hongfa"-ból származik(a világ No{0}} reléje), 30 éves tapasztalattal az elektromos csatlakozás terén.
„Termék + költségcsökkentési megoldás + új iparági technológia” hármas szolgáltatás biztosítása.
2. Teljes folyamattechnológiai akadályok
8 fő folyamatmátrix
Hideg irány: ezüst érintkező/relémag (pontosság ±0,02 mm)
Bélyegzés: kondenzátorsín/biztosíték érintkező (0,1 mm-es ultra-vékony rézfóliás eljárás)
Hegesztés: lézerhegesztés (behatolási mélység 0,8 mm) + vákuum-diffúziós hegesztés (akkumulátorhéj)
Nyújtás: lítium akkumulátor alumínium héj (falvastagság 0,3 mm, hozam 99,2%)
Hajlítás: fémlemez (minimum R0,5mm, síkság ±0,1mm)
Galvanizált: arany/ezüst/nikkel/ón (sópermetezési teszt 1000 órán keresztül, RoHS-kompatibilis)
CNC: precíziós terminál (koaxiálisan ±0,01 mm)
Lézeres vágás: gyors próbanyomat (24 órás minta, 90%-os formaköltség megtakarítás)

3. Globális szervizhálózat
| Régió | Szolgáltatási csomópont | Alapérték |
| Európa | Spanyolország, Barcelona | Értékesítés előtti-és-utáni műszaki támogatás, gyors reagálás |
| Közel-Kelet | Irán, Teherán | |
| Délkelet-Ázsia |
India, Újdelhi Malajzia legnagyobb kikötővárosa, Port Klang Pelabuhan, Malajzia |
|
| Északkelet-Ázsia | Japán, Tokió |
4. Végső szállítási elkötelezettség
Ingyenes minták: 1-2 nap (normál) / 20-30 nap (új forma, beleértve a penészt is)
Tömeges megrendelés: 15-20 nap (fizetés után, támogatás 7 napos gyorsított szállítás)
lépjen kapcsolatba velünk
Népszerű tags: Rugalmas gyűjtősín, Rugalmas réz gyűjtősín, Flexibilis gyűjtősín gyártó, Rézfólia hajlékony gyűjtősín, Laminált hajlékony gyűjtősín, Rugalmas réz csatlakozó, Rugalmas gyűjtősín EV akkumulátorhoz, Energiatároló Rugalmas gyűjtősín, Nagyáramú rugalmas gyűjtősín, Egyedi beszállítói rugalmas
















